/
Kurumsal
/
Hakkımızda

Hakkımızda

İşinizi kolaylaştırmak ve ticareti hızlandırmak için hava kargo lojistiğini dijitalleştirdik!

Onlinehavakargo.com sayesinde, içinde bulunduğumuz teknoloji ve iletişim çağında işinizi yeni yöntemlerle entegre biçimde yönetme imkanına kavuşacaksınız.

Lojistik sektöründe en pratik çözümleri uygun fiyatlarla siz müşterilerimize sunarken, amacımız kapıdan kapıya uluslararası teslimat hizmetlerini web sitemizdeki basit adımları takip ederek veya sadece Whatsapp’tan bize yazarak en verimli şekilde kullanabilmenizi sağlamak.

Bununla beraber kargo uçağı ile yolladığınız gönderilerinizi gerçek zamanlı olarak takip edebilecek, paketinizin veya yükünüzün her adımını izleyerek, transit süreçlerini yönetebileceksiniz.

Bütün bu kolaylaştırılmış online lojistik hizmetlerimizi sunarken, en uygun fiyatlarla hava kargosu alanında müşterilerimize destek olmayı hedefliyoruz. Ve bu konuda ciddiyiz. Uçak kargo fiyatlarımızı tek tıkla kontrol edebilirsiniz. Paketlerinizin boyut/ağırlık bilgilerini girerek, sayfamızdan hemen fiyat alabilirsiniz! 

Hava kargo taşımacılığı hizmetlerimizi her geçen gün geliştirirken, işinizi büyütmeye devam edeceğiz. Destek ekibimiz size her konuda yardımcı olmaya hazır!

 

İlgili Görseller
Bu site Entranet ERP Yazılımı ile hazırlanmıştır.